SA IoT

W październiku 2019 odbędą się zapisy na kurs IBM Skills Academy Internet Of Things (SA IoT). Kurs skierowany jest do studentów informatyki II i III roku studiów licencjackich na WMP UKSW.

Aby przystąpić do kursu należy przejść preselekcję (wstępny test kompetencji) oraz podpisać umowę z UKSW. Kurs jest bezpłatny o ile dana osoba zobowiąże się do uczestniczenia w nim. Kurs kończy się oficjalnym egzaminem certyfikującym IBM IoT Cloud Deveoper. Dla osoby, która ukończy kurs i zda egzamin z najwyższym wynikiem jest przewidziana  tygodniowa wycieczka do siedziby IBM w Monachium: IBM Munich IoT Center.

Program IBM Skills Academy jest przeznaczony dla środowisk akademickich na całym świecie. Program pomaga wydziałom uniwersyteckim w zapewnieniu studentom dodatkowych umiejętności, dając im przewagę na rynku pracy.

Szczegóły zostaną podane wkrótce.

Główny koordynator WMP UKSW: dr inż. Robert A. Kłopotek
Koordynator pomocniczy WMP UKSW: dr inż. Jakub Gąsior